Rysunek Freddy

Rysunek Freddy

Five Nights at Old Toy Factory

Five Nights at Old Toy Factory

Slenderman VS Freddy Fazbear

Slenderman VS Freddy Fazbear

Return of Lefty

Return of Lefty

Puzzle

Puzzle

Zdjecia

Prawdziwi fani komputerowych gier online o Freddy Fazbear uwielbiają wszystko, co wiąże się z tą serią gier komputerowych. Filmy i zwiastuny, zabawki i komiksy z postaciami, ich obrazami i szkicami ze znanych gier, zarówno w rzeczywistej wydajności, jak iw świecie wirtualnych obrazów, zyskały niesamowitą popularność. Dokładnie taka wirtualna galeria najsłynniejszej animatroniki, którą prezentujemy wszystkim odwiedzającym w tej sekcji.

Zdjęcia z Five Nights at Freddy's
Obraz FNAF


Zdjęcia z Freddy FazbearDla niewtajemniczonych widzów pierwsze spotkanie z głównym bohaterem FNAF może stać się prawdziwym szokiem. Zamiast czarującego puszystego pluszowego misia, przyciągniętego twoją wyobraźnią, bestialskie straszne stworzenie stanie przed twoimi oczami. Wyraz twarzy Freddy'ego nie wróży nic dobrego, a cały wyraz twarzy jest daleki od słodyczy. Ogromne i dziwnie błyszczące oczy, złośliwy uśmiech z upiornymi zębami, wyblakłe i rozdarte tu i tam skórę - wszystko cię przerazi.

Jednak opinia ta nie jest powszechna. Fani tego niedźwiedzia-potwora są pewni, że błysk w oczach, okropny uśmiech i złośliwy uśmiech są wynikiem złego nastroju i słabej błyskawicy postaci. W rzeczywistości Freddy może być uroczym misiem z otwartym sercem (zwłaszcza gdy jest zadowolony). W rzeczywistości jest kochany nawet tym brzydkim wyglądem. Po co? Zapoznaj się z nim bliżej - gra w Five Nights at Freddy's 4 i FNAF World lub oglądanie zdjęć z tej sekcji wystarczy, aby lepiej poznać Freddy'ego.

Freddy Fazbear z Five Nights at Freddy's 2
Freddy Fazbear 3


Obrazy SpringtrapKostium Springtrap mówi bez słów, że lepiej unikać spotkania z tym animatronem. Próbka eksperymentalna, która jednak nie została zaakceptowana, została zaprojektowana w celu połączenia w jeden kostium wykorzystujący funkcje zarówno przez animatronikę, jak i człowieka. Jednak zbyt trudny i nie najbezpieczniejszy mechanizm odegrał z nim podstępną sztuczkę i stał się mrocznym domem Purpurowego Faceta. Żółto-zielony kostium Springtrap jest całkowicie zużyty i bardzo zniszczony. Możesz zobaczyć przez niego naczynia, sprężyny i inne szczegóły. Żuchwa jest ludzka, a uszy przypominają Bonnie. Możesz zobaczyć szczegóły na zdjęciach tej postaci.

Zdjęcie Springtrap
Springtrap obraz


Zdjęcia z ChicaWspaniały, zawsze głodny kurczak Chica jest nie mniej uwielbiony przez graczy za jego szalenie zabawny wygląd, prawdziwie kobiecą niestałość i wzruszające oddanie dla Freddy'ego. Zazwyczaj przedstawia się go jako pulchną, matową i żółtawą osobistość z dziobem pełnym ostrych zębów i szmatą na szyi. Chica naprawdę uwielbia ciasto Charlie (zobacz Toy Chica's Cupcake) i rzadko wydaje się bez niego publiczny występ. Jeśli Chica się nie denerwuje, może to być całkiem urocza kobieta.

Chica z 5 Nights at Freddy's
Obraz Chica


Obrazy FoxySpoglądając na zdjęcie Foxy lisa, w pełni rozumiesz, że postać tego faceta jest absolutnie okropna. Wiszące w strzępach rozszczepione włosy, które wcześniej były czerwonymi, głębokimi bliznami pokrywającymi całe ciało, sztuczne kończyny dolne i haczyk zamiast prawej ręki - wszystko to idealnie pasuje do złośliwego spojrzenia jedynego oka Foxy. Wilczyca zezowatość tego w bandycie zboża i szczęki pełne ostrych zębów są znakiem, że spotkanie z nim oznacza tylko kłopoty. Jednak niektórzy uważają, że ten błędny wygląd kryje w sobie delikatną psychikę.

Foxy z FNAF
Nightmare Foxy


Zdjęcia BonnieZabawka podobna do fioletowego króliczka Bonnie uwielbia grać na gitarze, dlatego często jest przedstawiana za pomocą tego instrumentu w łapach. W porównaniu z innymi animatronikami, króliczek jest raczej okropnie smutny niż przerażający, chociaż spotkawszy go w ciemności, możesz mieć atak serca. Czerwony krawat na szyi i ogromne zielone oczy nie pozostawiają obojętnym wielu fankom FNAF.

FNAF Bonnie
Bonnie i Chica

Gry Five Nights at Freddy's