FNAF 6

Symulator biznesowy pizzerii Freddy'ego Fazbeara to nowa szósta część horroru Five Nights at Freddy, który teraz łączy dwa zupełnie różne gatunki. Zapomnij o pozycji ochroniarza i zostań menedżerem restauracji z animatroniką. Zarabiaj pieniądze,...

FNAF 6

Circus Baby

Circus Baby

Puzzle

Puzzle

FNAF Nightmare

FNAF Nightmare

Kolorowanka

Kolorowanka FNAF dla dzieci z Freddy Fazbear, Chica i Bonnie. W czarno-białym obrazie postacie są na scenie podczas występu piosenki z pierwszej części Five Nights at Freddy's. Użyj ołówków, aby pokolorować animatronikę w odpowiednich kolorach ...

Kolorowanka

Zdjecia

Prawdziwi fani komputerowych gier online o Freddy Fazbear uwielbiają wszystko, co wiąże się z tą serią gier komputerowych. Filmy i zwiastuny, zabawki i komiksy z postaciami, ich obrazami i szkicami ze znanych gier, zarówno w rzeczywistej wydajności, jak iw świecie wirtualnych obrazów, zyskały niesamowitą popularność. Dokładnie taka wirtualna galeria najsłynniejszej animatroniki, którą prezentujemy wszystkim odwiedzającym w tej sekcji.

Zdjęcia z Five Nights at Freddy's
Obraz FNAF


Zdjęcia z Freddy FazbearDla niewtajemniczonych widzów pierwsze spotkanie z głównym bohaterem FNAF może stać się prawdziwym szokiem. Zamiast czarującego puszystego pluszowego misia, przyciągniętego twoją wyobraźnią, bestialskie straszne stworzenie stanie przed twoimi oczami. Wyraz twarzy Freddy'ego nie wróży nic dobrego, a cały wyraz twarzy jest daleki od słodyczy. Ogromne i dziwnie błyszczące oczy, złośliwy uśmiech z upiornymi zębami, wyblakłe i rozdarte tu i tam skórę - wszystko cię przerazi.

Jednak opinia ta nie jest powszechna. Fani tego niedźwiedzia-potwora są pewni, że błysk w oczach, okropny uśmiech i złośliwy uśmiech są wynikiem złego nastroju i słabej błyskawicy postaci. W rzeczywistości Freddy może być uroczym misiem z otwartym sercem (zwłaszcza gdy jest zadowolony). W rzeczywistości jest kochany nawet tym brzydkim wyglądem. Po co? Zapoznaj się z nim bliżej - gra w Five Nights at Freddy's 4 i FNAF World lub oglądanie zdjęć z tej sekcji wystarczy, aby lepiej poznać Freddy'ego.

Freddy Fazbear z Five Nights at Freddy's 2
Freddy Fazbear 3


Obrazy SpringtrapKostium Springtrap mówi bez słów, że lepiej unikać spotkania z tym animatronem. Próbka eksperymentalna, która jednak nie została zaakceptowana, została zaprojektowana w celu połączenia w jeden kostium wykorzystujący funkcje zarówno przez animatronikę, jak i człowieka. Jednak zbyt trudny i nie najbezpieczniejszy mechanizm odegrał z nim podstępną sztuczkę i stał się mrocznym domem Purpurowego Faceta. Żółto-zielony kostium Springtrap jest całkowicie zużyty i bardzo zniszczony. Możesz zobaczyć przez niego naczynia, sprężyny i inne szczegóły. Żuchwa jest ludzka, a uszy przypominają Bonnie. Możesz zobaczyć szczegóły na zdjęciach tej postaci.

Zdjęcie Springtrap
Springtrap obraz


Zdjęcia z ChicaWspaniały, zawsze głodny kurczak Chica jest nie mniej uwielbiony przez graczy za jego szalenie zabawny wygląd, prawdziwie kobiecą niestałość i wzruszające oddanie dla Freddy'ego. Zazwyczaj przedstawia się go jako pulchną, matową i żółtawą osobistość z dziobem pełnym ostrych zębów i szmatą na szyi. Chica naprawdę uwielbia ciasto Charlie (zobacz Toy Chica's Cupcake) i rzadko wydaje się bez niego publiczny występ. Jeśli Chica się nie denerwuje, może to być całkiem urocza kobieta.

Chica z 5 Nights at Freddy's
Obraz Chica


Obrazy FoxySpoglądając na zdjęcie Foxy lisa, w pełni rozumiesz, że postać tego faceta jest absolutnie okropna. Wiszące w strzępach rozszczepione włosy, które wcześniej były czerwonymi, głębokimi bliznami pokrywającymi całe ciało, sztuczne kończyny dolne i haczyk zamiast prawej ręki - wszystko to idealnie pasuje do złośliwego spojrzenia jedynego oka Foxy. Wilczyca zezowatość tego w bandycie zboża i szczęki pełne ostrych zębów są znakiem, że spotkanie z nim oznacza tylko kłopoty. Jednak niektórzy uważają, że ten błędny wygląd kryje w sobie delikatną psychikę.

Foxy z FNAF
Nightmare Foxy


Zdjęcia BonnieZabawka podobna do fioletowego króliczka Bonnie uwielbia grać na gitarze, dlatego często jest przedstawiana za pomocą tego instrumentu w łapach. W porównaniu z innymi animatronikami, króliczek jest raczej okropnie smutny niż przerażający, chociaż spotkawszy go w ciemności, możesz mieć atak serca. Czerwony krawat na szyi i ogromne zielone oczy nie pozostawiają obojętnym wielu fankom FNAF.

FNAF Bonnie
Bonnie i Chica

Gry Five Nights at Freddy's