FNAF Nightmare

FNAF Nightmare

Toy Freddy's Escape House

Toy Freddy's Escape House

Return of Lefty

Return of Lefty

Clown Nights

Clown Nights

Ultimate Custom Night

Ultimate Custom Night

Narysowac

Dla tych, którzy nie są zbyt dobrzy w sztuce, ale mają marzenie, aby nauczyć się, jak narysować głównego bohatera popularnej gry FNAF, oferujemy przewodnik krok po kroku początkującego artysty. Wiesz, jak narysować Freddy'ego Fazbeara, powtarzając po profesjonalnym mistrzu wszystkie etapy tworzenia obrazu.

W przedstawionej lekcji artysta rysuje pisakiem, ale początkujący powinni lepiej używać ołówka, aby mieć szansę na naprawienie silnych błędów.

Proces rysowania rozpoczyna się od nosa Freddy'ego, który jest pokazany w postaci poziomego owalu w górnej części arkusza. Musisz rysować symetrycznie dwie podobne kule o przeciętnych rozmiarach wzdłuż krawędzi owalu - przyszłe oczy. Następnie w centrum każdego z nich narysuj dwie sfery o mniejszej średnicy - białka z tak i umieść w środku ciężkie punkty - źrenice. Odległość między dużą i małą kulą jest przekreślona ciemnym kolorem.

Narysuj oczy Freddy'ego i jego nos


Następnie od nosa Freddy'ego (z punktów zwężających się w oczy) narysujesz symetryczne łuki w dół, tworząc półkuliste o średnicy jednej trzeciej wielkości oczu. Są one połączone ze sobą prostą linią i podzielone prostopadle, wyciągnięte ze środka nosa Freddy'ego. Narysowałeś policzki, które zdobią punkty imitujące wąsy. Z dolnej części policzków narysujesz pół-owalne wnętrze, z którego będziesz rysował zęby po obu stronach środka.

Policzki, usta i zęby bohatera Pięciu nocy u Freddy'ego


Nad oczyma Freddy'ego musisz narysować trójkąty o brwiach i głowie niedźwiedzia w dwóch etapach: najpierw dwa łuki do poziomu środkowego oczu; następnie od ich krawędzi do centrum wyobraźni, które jest 3-4cm wyższe niż brwi. Nie łącząc linii, narysujesz kapelusz składający się z dwóch wygiętych łuków, nieukończonego pół-owalu i cylindra umieszczonego pionowo. W niewielkiej odległości od kapelusza widać uszy w postaci drobnych grzybów na drobnych nogach. Nie zapomnij o uszach wewnętrznych.

Głowa, ucho i kapelusz Freddy'ego z FNAF


Wciskając jeden centymetr od dolnej szczęki Freddy'ego, narysuj półkole o dużej średnicy i dodaj do niego łuk podpisu. Wykonuj proste ruchy na ciele i przedstaw je w formie owalnego trapezu śledzącego jego korzenie od brody na szerokości nieco większej niż łuk. Tutaj powinieneś zacząć rysować dłonie w postaci ćwiartek koła, z jednej strony praktycznie graniczącej z ciałem. Części rąk są połączone z ciałem za pomocą "pałek nóg". Kontynuacja łap ręki niedźwiedzia składa się z dwóch części; każda z nich jest większa niż poprzednia i ma kształt owalu, ściętego w miejscu połączenia. Połącz części ze sobą za pomocą "patyków". Wskaż łapki Freddy'ego z przodu lub na bok.

Narysuj ciało i ramiona Miś Freddy


To wszystko - skończyłeś rysować Freddy'ego Fazbeara. Pozostaje tylko pokolorować go tak, jak w grze lub w swoich upodobaniach i możesz go pochwalić znajomym.

Koloryt Freddy'ego Fazbeara

Gry Five Nights at Freddy's